Bestyrelsesformand
Jonathan Lauridsen
Præsentation

Jonathan spiller på herrer holdet og blev en del af bestyrelsen i 2016.

I foråret 2017 overtog han formandsposten fra Jack Petersen
 
Kontaktinfo:
tlf. 29 72 36 26, email: jonathan.lauridsen@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Bestyrelsesmedlem
Charlie Alsing
Præsentation
Charlie Alsing,
Herrer A spiller
Medlem af bestyrelsen og ansvarlig for Team Nørrebros ungdomsafdeling
 
Kontaktinfo
Tlf: 29 46 16 86 og email: charlie@alsing.dk
Se hele beskrivelsen
Ditte Mandrup Lund
Præsentation
Ditte Mandrup Lund
Dame A spiller 
Medlem af bestyrelsen siden foråret 2017. Spørgsmål omkring Dame A eller trænere kan rettes mod Ditte.
 
Kontaktinfo:
Tlf. 40 59 50 98 og mail: ditte.mandrup@gmail.com
 
Se hele beskrivelsen
Johannes Rytter
Præsentation
Johannes Rytter
Herrer A spiller
Medlem af bestyrelsen. Spørgsmål omkring sponsorater kan henvendes mod Johannes.
 
Kontaktinfo:
Tlf. 53 53 72 18, email: johannesrytter91@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Josefine Meyer
Præsentation
Josefine Meyer
Dame A spiller
Medlem af bestyrelsen siden 2015. Spørgsmål omkring hjemmeside eller sponsorater kan rettes mod Josefine
 
Kontakt info
Email: josefine@team-norrebro.dk
Se hele beskrivelsen
Maria Lawaetz
Præsentation
Maria Lawaetz
Dame B spiller
Medlem af bestyrelsen. Spørgsmål omkring Dame B kan rettes mod Maria.
 
Kontaktinfo:
tlf. 31 10 49 86, email: mar.lawaetz@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Nanna Riis
Præsentation
Nanna Riis
Dame B spiller
Medlem af bestyrelsen. Spørgsmål omkring Dame B kan rettes mod Nanna.
 
Kontaktinfo:
tlf. 20 83 06 29, email: nanna_riis@hotmail.com 
Se hele beskrivelsen
Kasserer
Mads Møller Jensen
Præsentation
Mads Møller Jensen
Herrer A spiller
Medlem af bestyrelsen og kassér. Spørgsmål om kontingent, regninger og events kan rettes mod Mads.
 
Kontakt info:
tlf. 26 25 58 47, email: mads@team-norrebro.dk 
Se hele beskrivelsen